ПОШУК
ВХІД НА САЙТ


   
 

НОВИНИ

08.09.2014 Всеукраїнський семінар "Методична допомога батькам,що навчають та виховують дітей з порушенням психофізичного розвитку в умовах інклюзивної форми навчання"

 19-20 вересня 2014р. Всеукраїнська громадська організація "НТІ"Інститут соціальної політики"  буде проводити Всеукраїнський семінар "Методична допомога батькам,що навчають та виховують дітей з порушенням психофізичного  розвитку в умовах інклюзивної форми навчання".
За  участю:
Міністерство соціальної політики України, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, Інститута обдарованої дитини НАПН України, Кафедри ортопедагогіки та реабілітології ІКПП НПУ ім.М.Драгоманова
Мета семінару
: визначення наукових основ та практичних способів розв'язання проблеми розпізнання, розвитку, супроводу та підтримки обдарованості у дітей і молоді з обмеженнями життєдіяльності,у тому числі, формування в них успішних життєвих стратегій у сучасному соціумі та обмін досвідом у практичній роботі з проблемами з обдарованими дітьми та молоддю з обмеженнями життєдіяльності.
Цільова аудиторія семінару: батьки дітей з  особливими потребами, члени громадських організацій та фондів, що працюють у сфері захисту прав осіб з інвалідністю, представники громадських організацій, експерти та фахівці з освіти та реабілітації дітей та молоді з порушеннями психофізичного розвитку.
Місце проведення : Київска обл, Обухівський р-н,смт Козин, вул.Солов'яненка,№369 (ра-н "Конча-заспа"), Конференц-зал культурно-оздоровчого центру  "Пролісок"

повністю...

14.06.2014 Всеукраїнський семінар на тему «Сімейний супровід дітей з порушеннями опорно-рухового апарату в умовах інклюзивної форми навчання»

14-15 червня 2014 року Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» спільно з Міністерством соціальної політики України, Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України провела у м. Миколаїві семінар на тему «Сімейний супровід дітей з порушеннями опорно-рухового апарату в умовах інклюзивної форми навчання».

повністю...

27.05.2014

Колектив Наукового товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» щиро вітає президента нашої організації Шевцова Андрія Гаррієвича, доктора педагогічних наук, професора з призначенням на посаду начальника управління ліцензування, акредитації та нострифікації Міністерства освіти і науки України!

Члени громадського руху осіб з інвалідністю  бажають Шевцову А.Г. успіхів у цій відповідальній державній діяльності і сподіваються, що і надалі він буде відігравати значну роль у сфері освіти, реабілітації та соціального  захисту дітей та дорослих з інвалідністю.
повністю...

29.04.2014 Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики" презентувало унікальні посібники, які допоможуть вчителям та батькам ефективно навчати дітей з особливими потребами

   

Унікальні методичні посібники, які допоможуть вчителям та батькам дітей із інвалідністю (особливо із порушеннями функцій опорно-рухового апарату) ми презентували сьогодні в Києві.

Написання та видання методичних посібників здійснено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і є результатом проекту № 47389 «Інклюзія дітей з порушеннями опорно-рухового апарату: методична допомога освітянам та батькам». 

У трьох виданнях: «Дитина з порушеннями опорно-рухового апарату в загальноосвітньому просторі», «Сім’я і дитина в умовах інклюзивної освіти», «Студент із порушеннями опорно-рухового апарату в інтегрованому навчальному закладі» – йдеться про спеціалізовану психолого-педагогічну допомогу учням з особливими потребами в інклюзивних школах.

Автори книг адресують їх вчителям, соціальним педагогам, психологам, студентам та батькам дітей з особливими потребами. Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри ортопедагогіки та реабілітології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Андрій Шевцов каже: «Ці посібники – відповідь на запит вчителів, батьків та інших спеціалістів щодо якості та методології викладання для дітей з інвалідністю. Книги надзвичайно прикладні адже перед написанням, ми провели низку круглих столів, фокус-групи, анкетування та Конференцію, на яких зібрали та систематизували основні запити від майбутніх «споживачів» наших посібників. Можна сказати що запит народив пропозицію»...

   
ЧИТАТИ ДАЛІ

повністю...

20.04.2014 ЩИРО ВІТАЄМО УСІХ ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!


 

Шановні співвітчизники, колеги, друзі!

Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» вітає Вас із Великоднем! Це свято здавна символізує основні людські цінності, якими є віра й турбота про ближніх.

Нехай це свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії й любові, впевненістю у власних силах і творчим натхненням, подарує щастя та добро, радість та спокій, а нашій країні - єдність та мир.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


 

повністю...

11.04.2014 Робоча поїздка президента ВГО НТІ "Інститут соціальної політики" А.Г. Шевцова до Миколаїва

Миколаївське підприємство інвалідів «Літопис» відвідала цікава та значима у багатьох колах людина - Андрій Гаррійович Шевцов, Президент Всеукраїнської громадської організації НТІ "Інститут соціальної політики", доктор педагогічних наук, професор, завідуючий кафедрою ортопедагогіки і реабілітації Національного педагогічного університета ім. М. Драгоманова.
Детальніше тут: Смотреть видео на Ю-тубе

повністю...

07.04.2014 Людей з інвалідністю оздоровлюватимуть на материковій частині України

Про це нещодавно заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, відповідаючи на запитання регіональних ЗМІ. Відтепер оздоровлення громадян, зокрема й інвалідів, відбуватиметься в санаторіях та оздоровницях, що розташовані на материковій частині України.

“Більшість санаторіїв, що знаходяться на території Криму, вже націоналізовані, так званою, новою владою. Тому відпочивати і проходити лікування наші громадяни будуть виключно на материковій території України. Ті українці, які зараз знаходяться в санаторіях в Криму, зможуть добути до закінчення путівки”, – сказала Людмила Денісова.

Міністр наголосила, що найбільше в цій ситуації постраждали діти та інваліди-спинальники. Мова йде про дитячий оздоровчий центр “Артек” та санаторії для інвалідів в Саках „Пирогово” та імені Бурденка.

Уряд робить все можливе, аби вирішити питання оздоровлення громадян…”, – зазначила Людмила Денісова. Також додала, що інспектуються санаторії, в яких зможуть проходити лікування інваліди. Міністр зазначила, що для цієї категорії громадян отримання державної соціальної допомоги залишилося на тому ж рівні, при цьому проводиться робота з поліпшення умов їхнього перебування у громадських місцях.

За матеріалами Державної служби з питань ветеранів та інвалідів

повністю...

02.04.2014 Все соцвыплаты, пенсии и льготы на 2014 год будут сохранены - Минсоцполитики

Все соцвыплаты, пенсии и льготы на 2014 год будут сохранены и их размер не уменьшится, несмотря на принятую правительством антикризисную программу, заявляет министр социальной политики Украины Людмила Денисова.
Как сообщает пресс-служба Минсоцполитики в среду, 2 апреля, речь идет о 205 тыс. малообеспеченных семей, 13,5 млн. пенсионеров, молодых матерях и других.
"Начисление льгот, социальных пособий будет происходить адресно: если доход семьи составляет менее 1 тыс. 710 грн, - такая семья нуждается в государственной защите", - отметила Денисова.
Она также отметила, что с 17 марта, с момента открытия правительственной "горячей линии", по проблемным вопросам жителей АР Крым и Севастополя поступило 5320 обращений. "Из них более 800 - вопросы сохранения государственных социальных пособий и выплат гражданам полуострова, а также предоставления льгот", - цитирует слова Денисовой пресс-служба. Министр также заверила, что Минсоцполитики делает все возможное, чтобы на территории полуострова осуществлялась выплата пенсий и других социальных пособий. "Крым и Севастополь остаются территорией Украины, а его жители - гражданами Украины. Те, у кого остался украинский паспорт, так же будут получать назначенные им помощи", - подчеркнула Денисова.
По материалам korrespondent.net
http://korrespondent.net/business/economics/3343146-vse-sotsvyplaty-pensyy-y-lhoty-na-2014-hod-budut-sokhraneny-mynsotspolytyky

повністю...

28.03.2014 Тема сьогоднішньої прямої лінії КМУ: "Соціальний та правовий захист інвалідів та ветеранів"

28.03.2014 | 11:56 Прес-служба Державної служби з питань інвалідів та ветеранів
28.03.2014 року о 14:00 у Клубі Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Інститутська, 7, кім. №206,) перший заступник Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Володимир Сіроштан візьме участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України на тему: «Соціальний та правовий захист інвалідів та ветеранів». Постійна www-адреса статті: http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=247151775

повністю...

16.03.2014 В Сочі завершилась Паралімпіада: українці - четверті!

В російському Сочі видовищною церемонією завершились зимові Паралімпійські ігри.
Українська збірна здобула 25 нагород - 5 золотих, 9 срібних та 11 бронзових - і посіла четверте місце в загальнокомандному заліку, пропустивши вперед господарів ігор - збірну Росії, а також збірні Німеччини та Канади
Загальний медальний залік виглядає таким чином:
1 RUS |30 |28| 22| 80
2 GER |9 |5 | 1 | 15
3 CAN |7 |2 | 7 | 16
4 UKR |5 |9 | 11| 25
Найбільший внесок у скарбничку нашої збірної вніс Віталій Лук'яненко - він виборов 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі у змаганнях з біатлону та лижних гонках.
Від щирого серця вітаємо наших спортсменів з таким шаленим успіхом та бажаємо не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові обрії.

повністю...

Компьютерные курсы
© Авторські права НТІ«Інститут соціальної політики». Інтернет-портал створено за підтримки Київстар Дж.Ес.Ем.
Освіта та наукова діяльність | Професійна реабілітація, працевлаштування | Законодавство | Додайте новини | Архів новин | Довідкова інформація | Періодичні видання | Консультація | Дошка знайомств | Інтелектуальні види спорту для інвалідів | Творчість | Web-ресурси | Безбар`єрність | Актуальні новини |
Створення та підтримка ClearDesignStudio
Інформація Електронна бібліотека